ΠΑΟΚ - ΑΖ Άλκμααρ

LIVE περιγραφή

90`Ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη του αγώνα.
90`goalГΚООООООООΛ - Ο Stelios Pozoglou έβαλε την μπάλα στα δίχτυα της αντίπαλης ομάδας.
90`goalΟ διαιτητής κατέγραψε φάουλ. Ο Aron Johannsson έλαβε κίτρινη κάρτα και ο διαιτητής το σημείωσε.
89`Αλλαγή. Ο Ridgeciano Haps βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Joris van Overeem.
89`goalΟ διαιτητής κατέγραψε φάουλ. Ο Donny Gorter έλαβε κίτρινη κάρτα και ο διαιτητής το σημείωσε.
74`Αλλαγή. Ο Miroslav Stoch βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Stelios Pozoglou.
74`Αλλαγή. Ο Willy Overtoom βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Aron Johannsson.
71`goalГΚООООООООΛ - Ο Donny Gorter της ΑΖ Άλκμααρ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από το σημείο του πέναλτι.
64`Αλλαγή. Ο Stefanos Athanasiadis βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Tomas Necid.
56`Αλλαγή. Ο Dimitrios Konstantinidis βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Ioannis Skondras.
54`Αλλαγή. Ο Fernando Lewis βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Johann Berg Gudmundsson.
46`Ο διαιτητής σφυρίζει την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.
45`Ο διαιτητής του ματς σφυρίζει τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου.
37`goalΟ διαιτητής κατέγραψε φάουλ. Ο Fernando Lewis έλαβε κίτρινη κάρτα και ο διαιτητής το σημείωσε.
37`goalГΚООООООООΛ - Ο Lucas της ΠΑΟΚ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από το σημείο του πέναλτι.
36`goalΟ διαιτητής κατέγραψε φάουλ. Ο Nemanja Gudelj έλαβε κίτρινη κάρτα και ο διαιτητής το σημείωσε.
31`goalГΚООООООООΛ - Ο Thomas Lam έβαλε την μπάλα στα δίχτυα της αντίπαλης ομάδας.
Ο διαιτητής σφυρίζει την έναρξη του αγώνα. Οι δύο ομάδες ξεκινούν την αναμέτρηση.
Γεια σας! Βρισκόμαστε στο γήπεδο Toumba Stadium. Περιμένουμε τις δύο ομάδες να ξεκινήσουν την αναμέτρηση σε περίπου 5 λεπτά.